logo BFG logo BFG
logo bip

Gwarantujemy bezpieczeństwo
depozytów w bankach i SKOK-ach
do równowartości 100.000 euro w złotych

MENU

Strona główna Wręczenie nagród w konkursie BFG na najlepszą pracę...
Publikacja: 27 czerwca 2017

Wręczenie nagród w konkursie BFG na najlepszą pracę doktorską i magisterską

– Serdecznie gratuluję zwycięzcom konkursu Bankowego Funduszu Gwarancyjnego na najlepszą pracę dyplomową – powiedział Zdzisław Sokal, Prezes Zarządu wręczając nagrody dr Jakubowi Kerlinowi i Kamilowi Klupie.

– Panów przykład może być dla studentów i doktorantów wzorem, że warto poświęcić czas i wysiłek w przygotowanie dobrej pracy naukowej. Owocem tego wysiłku są nie tylko nagrody, które przyznało Państwu jury konkursu, ale otwarte drzwi do kariery w instytucjach finansowych. Zachęcam do udziału w kolejnych edycjach konkursu.


Od lewej: Zdzisław Sokal, prof. Eugeniusz Gatnar, prof. Leszek Dziawgo, prof. Małgorzata Iwanicz-Drozdowska.


Na pierwszym planie: Zdzisław Sokal, dr Jakub Kerlin. Na drugim planie od prawej: dr Paweł Smaga, Jacek Osiński, dr Olga Szczepańska, prof. Małgorzata Iwanicz-Drozdowska.


Na pierwszym planie od lewej: Zdzisław Sokal, prof. Eugeniusz Gatnar, Kamil Klupa. Na drugim planie od lewej: prof. Leszek Dziawgo, prof. Małgorzata Iwanicz-Drozdowska, dr Olga Szczepańska.


Od lewej w pierwszym szeregu: prof. Eugeniusz Gatnar, prof. Leszek Dziawgo, prof. Małgorzata Iwanicz-Drozdowska, Zdzisław Sokal, dr Jakub Kerlin. Od lewej w drugim szeregu: prof. Bogusław Pietrzak, prof. Monika Marcinkowska, dr Paweł Smaga, Kamil Klupa.

Ostatnia aktualizacja: 27 czerwca 2017