logo BFG logo BFG
logo bip

Gwarantujemy bezpieczeństwo
depozytów w bankach i SKOK-ach
do równowartości 100.000 euro w złotych

MENU

Strona główna Praca w SRB
Publikacja: 18 stycznia 2018

Praca w SRB

Uprzejmie informujemy, że Jednolita Rada ds. Restrukturyzacji i Uporządkowanej Likwidacji (SRB) prowadzi nabór kandydatów na 3 stanowiska ekspertów wyższego szczebla w dziedzinie finansów i bankowości. Termin zgłaszania mija 29.01.2018 r.

Oferta skierowana jest do osób posiadających wykształcenie wyższe oraz minimum 9-letnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie finansów i bankowości. Wymagana jest biegła znajomość języka angielskiego.

Wybrani kandydaci zostaną zatrudnieni w Brukseli (Belgia) na okres 3 lat z możliwością przedłużenia kontraktu, w grupie zaszeregowania AD8.

Szczegółowe opisy stanowisk oraz wymagań znajdują się w ogłoszeniach dostępnych na stronie https://srb.europa.eu/vacancies . Kandydaci mogą ubiegać się tylko o jedno spośród wyżej wymienionych trzech stanowisk.

Kandydaci proszeni są o przesłanie zgłoszenia w języku angielskim poprzez system EU CV Online do dnia 29 stycznia 2018 r. do godz. 12:00 (czasu środkowoeuropejskiego).

Jednocześnie uprzejmie prosimy o przekazanie informacji o przesłaniu aplikacji na adres: kandydaci@msz.gov.pl z nazwą organizacji i stanowiska w tytule wiadomości.

Więcej informacji na stronie MSZ.

Ostatnia aktualizacja: 18 stycznia 2018